T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KONYA / CİHANBEYLİ - Cihanbeyli İmam Hatip Ortaokulu

Etiket Sonuçları: bayram

Kas

Kızılay haftası ile ilgili çalışmalarımız kapsamında Cihanbeyli Kaymakamı Sn. Mustafa Kutlu´ya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Şemseddin Aykut´a, Cihanbeyli İlçe Jandarma Komutanı Sn. Yzb. Yasin Keskin´e, Adnan Menderes İlkokulu Müdürü Sn. Kenan Kara´ya, Faik Türkmen Ortaokulu Müdürü Sn. Derviş Aydeniz´e, Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi Müdürü Sn. Levent Üçlere davetiyelerimizi ulaştırdık. Misafirperverlikleri ve ilgileri için kendilerine teşekkür ederiz. 

Ekm

Okul tarafından geliştirilen örnek ve özgün uygulama kapsamında okul olarak ilçe genelinde düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Töreni´ne tüm öğretmenlerimiz ve bir grup öğrencimizle katıldık. Öğrencilerimiz tören alanına yürürkenk kendi yazdıkları marşı okudular. Bu marş halk tarafından ilgiyle karşılandı. Katılan öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkür ederiz. 

Ekm

Başta öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz olmak üzere herkesin Cumhuriyet Bayramı´nı kutlarız.

Ekm

Tüm öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin, velilerimizin ve ülkemizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı´nı kutlarız.

May

"Bütün ümidim gençliktedir."

                  M.Kemal Atatürk

 

19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı´mız kutlu olsun.

Nis

Okulumuzda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenle kutlandı.

Nis

Mrt

18 Mart Çanakkale Zaferi öğrencilerimizin gerçekleştirmiş olduğu program ile kutlandı. Şehitlerimiz anıldı.

Nis

23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı´nı okulumuzun bahçesinde düzenlediğimiz törenle kutladık. Törene öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz de katıldılar. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Fotoğraflar için tıklayınız.