T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KONYA / CİHANBEYLİ - Cihanbeyli İmam Hatip Ortaokulu

Etiket Sonuçları: hafta

Kas

Kızılay haftası kapsamında yürüttüğümüz "Bir Damla Umut" filminin çekimlerini tamamladık. Destek veren ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Kas

Hafta sonu gönüllü olarak okulumuza gelerek çalışmalara devam eden öğrencilerimize ve sorumlu Fen ve Teknoloji öğretmenimiz Fatmanur Balcı´ya teşekkür ederiz. 

Kas

Öğrencilerimiz Kızılay Haftası nedeni ile organize edilen kan bağışı etkinliğinin geniş kitlelere ulaşması için sorumlu Fen ve Teknoloji öğretmenimiz Fatmanur Balcı ile Cihanbeyli sokaklarında dolaşıp halkı bilgilendirmiştir. Kendilerine çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz. 

Kas

Kızılay işbirliği ile gerçekleşen kan bağışı kampanyası 19 Kasım 2018 tarihinde 12.30 ile 18.00 saatleri arasında yapılacaktır.

Ekm

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenimiz Muhammet Uyar koordinatörlüğünde okul mescidimizde öğrencilerimize uygulama dersleri yapılmaktadır. 

Ekm

Okul Rehber öğretmenimiz Muhammet Öz tarafından öğretmenlerimize yönelik "Çocukların ve gençlerin gelişim dönemi evrelerini bilmek, özelliklerini tanımak ve iletişim kurmak" temalı konferans düzenlenmiştir. 

Eyl

Her yıl eğitim-öğretime başladığımız ilk hafta kutladığımız ilköğretim haftası etkinliğimizi gerçekleştirdik. Öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize başarılarla dolu bir eğitim öğretim yılı diliyoruz. Kutlama programında emeği geçen öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Ara

8.Sınıf öğrencilerimizi Haziran döneminde yapılacak sınava hazırlamak için çalışmalarımıza başladık.Hafta sonu yapılan Destekleme ve Yetiştirme kurslarımız ile birlikte hafta içi derslerden sonra eğitim koçu önderliğinde çocuklarımıza eğitim vermekteyiz.Çocuklarımız için okul saatleri dışında gönüllü olarak ders anlatan öğretmenlerimize ve eğitim koçluğu yapan sosyal bilgiler öğretmenimiz Engin ÇAKAS ‘ a teşekkür ederiz.

Kas

"29 Ekim-4 Kasım Kızılay Haftası" münasebetiyle okulumuzda Kızılay Haftası kutlama programı gerçekleştirildi.Programa bütün öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve idarecilerimiz katıldı. Programda öğrencilerimiz haftanın önemiyle ilgili yazı ve şiirlerini okudular.

Haz

8. sınıf öğrencilerimiz okulun son haftasında mezuniyet etkinliği düzenlediler. Etkinlikte, iftar yemegi, çeşitli gösteriler ve slaytla çalısmaları yer aldı.

Emegi gecen butun öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Öğrencilerimizin bundan sonraki hayatlarında sağlıklı, mutlu, huzurlu ve basarılı olmasını yüce Allah´tan niyaz ederiz.

Haz

Son haftalara girilirken okulumuzda devam eden temiz olma uygulaması kapsamında geçtiğimiz haftanın en temiz sınıfı 7D olarak belirlendi. 7D sınıfı öğrencileri ödüllerini Okul Müdürü Ercan Kerimoğlu ve Yasemin Kadana´dan aldılar. 7D sınıfı ödüllerini bir hafta boyunca sınıflarında sergileyecekler. Sınıfımızı üstün gayretleri sebebiyle tebrik ederiz ve başarılarının devamını dileriz.

May

Okulumuz öğrencilerinin ve öğretmenlerinin hazırladığı Kutlu Doğum Programı Cihanbeyli Belediyesi Konferans Salonu´nda gerçekleştirildi. Program İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile başladı. Daha sonra Kur´an tilaveti, günün anlam ve önemi ile ilgili konuşma, şiirler, sine vizyon gösterileri,koro, ilahiler, oratoryo ve tiyatro gösterisi ile devam etti. Program sonunda düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi. Emeği geçen bütün öğrenci ve öğretmen arkadaşlarımız olmak üzere herkese teşekkür ederiz.

May

Okulumuzda başlatılan ve sınıflar arasında temiz olma rekabetine sahne olan uygulama kapsamında geçtiğimiz haftanın en temiz sınıfı 5D olarak belirlendi. 5D sınıfı öğrencileri ödüllerini Okul Müdürü Ercan Kerimoğlu ve sınıf öğretmenleri İsa Metin Ağras´a vekaleten Muhammet Öz´den aldılar. 5D sınıfı ödüllerini bir hafta boyunca sınıflarında sergileyecekler. Sınıfımızı üstün gayretleri sebebiyle tebrik ederiz ve başarılarının devamını dileriz. Diğer sınıflarımızın da gelecek haftalarda bu ödüle layık olmalarını temenni ederiz.

Nis

Nis

"Temizlik imandan gelir." anlayışıyla yola çıkarak her hafta en temiz sınıfımızı seçiyoruz ve kendilerini ödüllendiriyoruz.