T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KONYA / CİHANBEYLİ - Cihanbeyli İmam Hatip Ortaokulu

Etiket Sonuçları: milli

Kas

Kızılay haftası ile ilgili çalışmalarımız kapsamında Cihanbeyli Kaymakamı Sn. Mustafa Kutlu´ya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Şemseddin Aykut´a, Cihanbeyli İlçe Jandarma Komutanı Sn. Yzb. Yasin Keskin´e, Adnan Menderes İlkokulu Müdürü Sn. Kenan Kara´ya, Faik Türkmen Ortaokulu Müdürü Sn. Derviş Aydeniz´e, Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi Müdürü Sn. Levent Üçlere davetiyelerimizi ulaştırdık. Misafirperverlikleri ve ilgileri için kendilerine teşekkür ederiz. 

Ekm

Okul tarafından geliştirilen örnek ve özgün uygulama kapsamında okul olarak ilçe genelinde düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Töreni´ne tüm öğretmenlerimiz ve bir grup öğrencimizle katıldık. Öğrencilerimiz tören alanına yürürkenk kendi yazdıkları marşı okudular. Bu marş halk tarafından ilgiyle karşılandı. Katılan öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkür ederiz. 

Ekm

Başta öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz olmak üzere herkesin Cumhuriyet Bayramı´nı kutlarız.

Ock

Milli Birlik ve Bütünlük Çalışmaları kapsamında okulumuza gelen polisler öğrencilerimizi bilgilendirdiler. 

Kas

Okulumuzun Vizyon Belgesi kapsamında Kasım ayı için planlanan çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Kas

Okulumuz öğrencileri ve öğretmenleri tarafında düzenlenen tören ile birlikte ulu önder Mustafa Kemal Atatürk saygı ve sevgi ile anıldı.

Ekm

Okulumuzun Vizyon Belgesi kapsamında Ekim ayı için planlanan çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Ekm

Okulumuzda 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü ile ilgili etkinlikler düzenlendi. Etkinliklerde aziz şehitlerimiz saygı ve minnetle anıldı. 

May

Teknoloji Tasarım öğretmenimiz Nurgül Yılmaz ve öğrencilerimizin organize ettikleri Teknoloji Tasarım ve Görsel Sanatlar Sergisi Cihanbeyli İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sn. Mehmet Akca´nın katılımları ile gerçekleşti.

Nis

Konya İl Milli Eğitim Temel Eğitim´den Sorumlu Müdür Yardımcı´mız Sn. Ahmet Ciğerci okulumuzu ziyaret etti. Öncelikler öğretmenlerle kısa bir sohbet gerçekleştiren Sn. Ahmet Ciğerci daha sonra okulumuzu gezerek Okul Müdürü´müz Ercan Kerimoğlu´dan okulumuz hakkında bilgiler aldı. Kendisine ziyretinden ötürü teşekkür ederiz. Fotoğraflar için tıklayın.