T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KONYA / CİHANBEYLİ - Cihanbeyli İmam Hatip Ortaokulu

Haberler

Kas

Öğrencilerin gelişmesi ve vatana hayırlı bireyler olabilmeleri için hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan başta okulumuz öğretmenleri olmak üzere tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutlarız. 

Kas

Okulumuz öğretmnelerinin birlik ve beraberliğini arttırmak adına kahvaltı etkinliği düzenlenmiştir. Etkinliği organize eden arkadaşlara teşekkür ederiz. 

Kas

Okul Müdürümüz Sayın Mahir Azman, tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlamıştır. Müdürümüze teşekkür ederiz. Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarız. 

Kas

Seminer çalışmalar kapsamında koridorlarda ve sınıflarda bulunan afişler, geçmiş panolar ve duyurular düzenlenmiştir. Emeği geçenlere teşekkür ederiz. 

Kas

Okul kütüphanemiz öğretmenlerimizin iş birliği ile yeniden düzenlenerek öğrencilerimiz için hazır hale getirildi. Emeği geçenlere teşekkür ederiz. 

Ekm

13 Ekim'den itibaren başlayan imam hatipler haftası kutlu olsun. 

Eyl

Okulumuzda Cuma namazları kılınmaya devam etmektedir. 

Eyl

Okulumuzu daha güvenli hale getirmek için kapı kolları değiştirilmiş ve pencerelere kilit mekanizmaları takılmıştır. 

Eyl

Aşure Etkinliğinde emeği geçen ve etkinliğimize katılan  herkese teşekkür ederiz. Aşure Etkinliğimizden Kareler...

Eyl

2019 -2020 Eğitim-Öğretim yılı görevine başlayan müdürümüz Mahir AZMAN'ın öğretmenlerimiz, velilerimiz ve öğrencilerimize hitaben yaptığı açılış konuşmasıyla başladı. 

 

Birleştirici ve adilane yönetim anlayışının, hoşgörü ikliminin okul yönetiminde vazgeçilmez prensipleri olacağına dikkat çeken Okul Müdürümüz, öğretmenlerimizin ve velilerimizin tebrik ve teşekkürlerinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

 

Müdürümüz biz İmam Hatipli olduğumuzun bilincindeyiz. Biz: "Kalp kırmak ,Kabe yıkmak gibidir" diyen, "Bir gün adaletle muamelede bulunmak atmış yıllık ibadetten üstündür" diyen Peygamberimizin (s.a.v) ümmeti oldugumuzun da bilincindeyiz ifadelerini kullanarak okulumuzdaki eğitimin önemini vurgulamıştır. Konuşmaları sağlık, saygı, sevgi ve başarı temennileriyle son buldu.

Eyl

Tüm öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin, velilerimizin ve İslam aleminin Cuma'sı mübarek olsun. Hayırlı Cuma'lar. 

Eyl

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı okulumuzda yapılan törenle başladı. Yeni gelen öğretmenlerimizle birlikte tüm öğrenci ve öğretmenlerimize başarılı bir yıl geçirmeyi dileriz.