T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KONYA / CİHANBEYLİ - Cihanbeyli İmam Hatip Ortaokulu

Haberler

May

"BİZİM OKULUMUZ" Projesi kapsamında Konya geneli tüm 8. sınıf öğrencilerimize yönelik yapılacak olan LGS öncesi son izleme ve değerlendirme uygulaması okulumuzda gerçekleştirilmiştir. Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü 'ne, Konya Büyükşehir Belediyesi 'ne, Cihanbeyli Kaymakamlığı'na ve Cihanbeyli Milli Eğitim Müdürlüğü 'ne teşekkür ederiz.


Ayrıca Konya İl Milli Eğitim Müdürü Sn. Murat Yiğit'e , Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Uğur İbrahim Altay'a, Cihanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Mehmet Sarıtaş'a ve emeği geçenlere teşekkür ederiz.

May

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'mız kutlu olsun. 

May

Okulumuzda, Konya İtfaiye'sinin iş birliğiyle yangın tatbikatı gerçekleştirilmiştir. Öğrencilerimize, yangın öncesinde alınacak tedbirler ile yangın sırasında ve sonrasında yapılması gerekenler hakkında bilgi verilmiştir. Ayrıca yangına müdahele konusunda çeşitli uygulamalar gösterilmiştir. 

Nis

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'mız kutlu olsun.

Nis

Öğrencilerimizin, velilerimizin, öğretmenlerimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı mübarek olsun. Hayırlı bayramlar.

Nis

Kadir Gecemiz mübarek, dualarımız kabul olsun.

Mrt

Okulumuzda 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü programı yapılmıştır.  Programı hazırlayan öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Mrt

İstiklal Marşı'mızın yazarı Mehmet Akif Ersoy ve aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyoruz.

12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü kutlu olsun. 

Mrt

İlçemizde düzenlenen IV. Konya Akıl ve Zeka Oyunları Ortaokullar Arası İlçe Finalinde öğrencilerimiz iki ayrı oyunda birinci oldular. Öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ederiz.

Şbt

Miraç Kandili'miz mübarek olsun. 

Ock

Öğrencilerimizin sağlığını korumak amacıyla yarıyıl tatilinde okulumuz dezenfekte edilmiştir.

Ock

5.-6.-7.-8. sınıf dönem birincisi öğrencilerimiz, 40 hadisi ezberleyen öğrencilerimiz, 40 hadis yarışmasında dereceye giren öğrencilerimiz ve müezzinlik uygulamasını başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz okulumuz tarafından ödüllendirilmiştir. Öğrencilerimizi tebrik ederiz. 


Tüm öğrencilerimize iyi tatiller dileriz. 

Ock

Eğitimci - yazar Duran Çetinokulumuzda öğrencilerimizle buluşarak faydalı bir söyleşi gerçekleştirmiştir. Kendisine ve emeği geçenlere teşekkür ederiz.

Ock

Konya Büyükşehir Belediyesi ve Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün 8. sınıflara yönelik düzenlediği deneme sınavı okulumuzda yapıldı. Emeği geçenlere teşekkür ederiz. 

Ara

Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Konya Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği "Kültür Gezisi"ne 7. Sınıf öğrencilerimiz ile katılım sağladık. Eğitici ve eğlenceli geçen gezimiz için Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Uğur İbrahim Altay ve Konya İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Yiğit'e teşekkür ediyoruz.