T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KONYA / CİHANBEYLİ - Cihanbeyli İmam Hatip Ortaokulu

Haberler

Ara

Cihanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün İNSTAGRAM hesabı olan http://instagram.com/cihanbeylimem üzerinden 30.12.2020 saat 14.00'te canlı yayınlanacak programa tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimiz katılabilirler.

Ayrıca programda Bonus Hocaya sormak istediğiniz soruları Cihanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İnstagram ve Facebook hesaplarındaki gönderilerin altında yorum olarak bizlere iletebilirsiniz.

Ara

5. 6. 7. ve 8. sınıf öğrencilerimiz için derslerimizde bulunan 3. üniteler ile ilgili 3000 soruluk çalışma fasikülleri Millî Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanmıştır.  
 

Ara

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ilkokullar, ortaokullar ve liseler için uzaktan eğitimin 22 Ocak 2021 tarihine kadar devam edeceği açıklanmıştır. İkinci dönem ise 15 Şubat 2021 tarihinde başlayacaktır. Tüm öğrencilerimize ve velilerimize duyurulur.   Ayrıntılı bilgi için http://www.meb.gov.tr/basin-aciklamasi/haber/22189/tr

Ara

Milli Eğitim Bakanı Sn. Prof. Dr. Ziya Selçuk:

"Salgın sürecinde bakanlığımızın yapmış olduğu çalışmalara daha kolay ulaşılması için hazırladığımız "covid19.meb.gov.tr" internet sitemiz yayına açılmıştır. Tüm öğrenci, veli ve meslektaşlarıma sizler için hazırlamış olduğumuz bu siteden faydalanmanızı tavsiye ederim."

Ara

LGS (Liselere Giriş Sınavı) için aralık ayı örnek soru kitapçığı Millî Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanmıştır. Tüm 8. sınıf öğrencilerimize duyurulur. Sorulara aşağıdaki linkte bulunan haberden ulaşabilirsiniz. http://odsgm.meb.gov.tr/.../sinavla-ogrenci.../icerik/611

Kas

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından oluşturulan Mesleğim Hayatım Portalı yayına başlamıştır. 

Kas

Yeniden okullarımıza kavuşacağımız günün erkenden gelebilmesi için tüm vatandaşlarımızdan tedbirlerini arttırmalarını bekliyoruz.

Kas

Tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun.

Kas

Bakan Selçuk'un 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı "Her şartta vicdanıyla yol alan, şefkatiyle güven veren her bir öğretmenimize şahsım, öğrencilerimiz, velilerimiz ve bütün milletimiz adına tek tek teşekkür ediyorum."

Kas

Milii Eğitim Bakanı Sn. Ziya Selçuk:

"

 

Çoklu müzikal nota

Sertab Erener'den, Öğretmenlerimize 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamalarımıza destek veren Erener, Ayten Alpman'ın "Memleketim" şarkısını öğretmenlerimiz için uyarladı ve seslendirdi. Bir Başkadır Benim Öğretmenim"

Kas

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Dünyada ve ülkemizde salgının seyrinde yaşanan yükselişten, eğitim kurumlarımızda yüz yüze eğitime devam eden öğrenci, öğretmen ve çalışanlarımızın etkilenmemesi amacıyla Sağlık Bakanlığı ve Koronavirüs Bilim Kurulu'nun tavsiyeleri doğrultusunda Sayın Cumhurbaşkanımızın başkanlığındaki kabine toplantısında alınan karar gereği, 20 Kasım Cuma gününden 4 Ocak Pazartesi gününe kadar resmî, özel, örgün ve yaygın tüm eğitim öğretim faaliyetlerine uzaktan eğitim yoluyla devam edeceğiz." açıklamasında bulundu.

Kas

Milli Eğitim Bakanı Sn. Ziya Selçuk sosyal medya hesaplarından 16 Kasım 2020 ara tatili ile ilgili açıklamada bulunmuştur. 

Kas

LGS tarihi  belli oldu.

LGS (Liselere Giriş Sınavı) 6 Haziran 2021 tarihinde yapılacaktır. #LGS2021

Tüm 8. sınıf öğrencilerimize ve velilerimize duyurulur.

Kas

Kas

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı, rahmet ve minnetle anıyoruz. #10kasım