T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KONYA / CİHANBEYLİ - Cihanbeyli İmam Hatip Ortaokulu

Haberler

May

Okulumuzun tanıtım afişi görseldedir.

May

Okulumuzun başarıları aşağıda listelenmiştir.

May

Okul Tanıtım Filmi

Kas

Okulumuzda Mevlid-i Nebi haftası etkinlikleri kapsamında program düzenlendi. Öğrenci ve öğretmenlerimizin katılımıyla gerçekleşen programda birer hadis ile beraber gül lokumu dağıtıldı. Emeği geçen öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz. 

Ekm

İmam hatipli olma bilinci kazandırma ve imam hatip okullarının kuruluşu anısına okulumuzda pano çalışması yapılmıştır. Ayrıca imam hatiplerin kuruluşunda büyük emekleri olan Celalettin Ökten ve Hacıveyiszade Mustafa Efendi hakkında öğrencilerimize bilgiler verildi. 

Nis

Cihanbeyli Kaymakamlığı'nın Eğitimde Toplam Kaliteyi Arttırma projesi kapsamında Cihanbeyli'nin tüm ortaokulları arasında yapılan Bilgi Yarışmasında okulumuz Cihanbeyli İmam Hatip Ortaokulu geleneği bozmayarak yine ilçe 1.si olmuştur.Öğrencilerimiz Cemre AZMAN,Burak KARADENİZ,Alperen Aydın KÖYSÜREN,Ceyda KAŞIKÇI ve emeği geçen öğretmenlerimiz Engin ÇAKAS,Aslı DUYAR ve Melek AKDOĞAN'ı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Şbt

Cihanbeyli ilçesi genelinde yapılan İstiklâl Marşı´nı güzel okuma yarışmasında 6F sınıfı öğrencimiz Gül Sena Kılıç birinci olmuştur. Kendisini ve emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik ederiz. 

Ara

Cihanbeyli Kaymakamlığı tarafından düzenlenen, 5.6. ve 7. sınıfların katıldığı Maksat Bilgileri Paylaşmak Bilgi Yarışmasında Faik Türkmen Ortaokulu, Karşıyaka Ortaokulu, Vedat Kora Ortaokulu, Merkez Atatürk Ortaokulu ve Seniha Belgin Ortaokulları ile karşılaşmış olup Okulumuz Cihanbeyli İmam Hatip Ortaokulu Bölge 1. Olmuştur. Öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik eder Başarılarının devamını dileriz.

Kas

BAŞARI TASADÜF DEĞİLDİR

      Okulumuz Haydi Bil Bakalım Bilgi Yarışmasında Yine İlçe Birincisi oldu.

2017-2018'de Cihanbeyli Birincisi olduğumuzda çok mutlu olmuştuk.İlklerin zorluğunun yanında sevinci ve heyecanı vardı. Bu sevinci iliklerimizde hissettik.Amacımız nitelik ve nicelik olarak bunu devam ettirebilmek, başarı çıtamızı bir üst seviyeye yükseltmekti.

Başarı bir seyahattir hedef değil.Mutluluk gidilen yolun üzerindedir, yolun sonu değil.Yolun sonunda olsa ona vardığında yol bitmiş ve vakit de geçmiş olurdu.Mutlu olmanın zamanı Bugündür, yarın değil. Biz bugün çok mutluyuz üst üste bu gururu yaşadığımız için.

Hiçbir başarı tasadüf değildir. Bu başarıda öğrencilerimiz Burak Karadeniz, Gülsena Kılıç, Latife Sevda Torun, Elif Nur Erdal ve azimle öğrencilerimizi çalıştıran Sosyal Bilgiler Öğretmenimiz Engin Çakas başta olmak üzere tüm öğretmenlerimizi tebrik ederiz. 

Kas

Okulumuzda Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed(s.a.v)´in doğum haftası sebebiyle etkinlikler düzenlenmiştir. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Ock

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı okul sporları futbol turnuvasında ilçemizi temsil eden okulumuz Konya genelinde 37 takımın katıldığı turnuvada yarı finale çıkmış olup final maçlarında öğrencilerimize başarılar dileriz.

Ara

Okulumuz Cihanbeyli İmam Hatip Ortaokulu 2017-2018 yılı Okul Spor Faaliyetleri kapsamında Cihanbeyli Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen Minikler kategorisi futbol turnuvasında İlçe Birincisi olmuştur.ilçemizi Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen turnuvada Konya'da temsil edecektir.Beden Eğitimi öğretmenimiz Mehmet ÇAYAN ve futbolcu öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

Ara

Cihanbeyli İmam Hatip Ortaokulu Haydi Bil Bakalım bilgi yarışmasında ilçe birincisi olmuş ve Konya'da düzenlenecek yarışmalarda ilçemizi ve okulumuzu temsil etmeye hak kazanmıştır.

Eyl

Haz

Sportif faaliyetlerde elde ettiğimiz başarılarımız Konya basınında da yer buldu. Okulumuz kaleli yakan top müsabakalarında Konya ikincisi olmuştu.