T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KONYA / CİHANBEYLİ - Cihanbeyli İmam Hatip Ortaokulu

Haberler

Ock

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı okul sporları futbol turnuvasında ilçemizi temsil eden okulumuz Konya genelinde 37 takımın katıldığı turnuvada yarı finale çıkmış olup final maçlarında öğrencilerimize başarılar dileriz.

Ara

Okulumuz Cihanbeyli İmam Hatip Ortaokulu 2017-2018 yılı Okul Spor Faaliyetleri kapsamında Cihanbeyli Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen Minikler kategorisi futbol turnuvasında İlçe Birincisi olmuştur.ilçemizi Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen turnuvada Konya'da temsil edecektir.Beden Eğitimi öğretmenimiz Mehmet ÇAYAN ve futbolcu öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

Ara

Cihanbeyli İmam Hatip Ortaokulu Haydi Bil Bakalım bilgi yarışmasında ilçe birincisi olmuş ve Konya'da düzenlenecek yarışmalarda ilçemizi ve okulumuzu temsil etmeye hak kazanmıştır.

Eyl

Haz

Sportif faaliyetlerde elde ettiğimiz başarılarımız Konya basınında da yer buldu. Okulumuz kaleli yakan top müsabakalarında Konya ikincisi olmuştu.

 

Haz

3. Konya Geleneksel Çocuk Oyunları, Kaleli Yakan Top turnuvalarinda Cihanbeyli ilçesinde bütün okullar arasında hiç yenilgi almadan ilçe şampiyonu olan ve bölge ilçeler arasında da hiç yenilmeden bölge birincisi olarak Konya´da gruplara kalmış ve gruplardaki tüm takımları yenerek 31 ilçe içerisinde finallere kalıp ilçemizi ve okulumuzu başarıyla temsil etmiş, büyük bir mücadeleyle Konya il ikincisi olmuştur.

May

30.05.2016 Pazartesi günü okulumuzda düzenlenecek olan Tübitak Bilim Fuarına davetlisiniz.

Nis

Siyer-i Nebi yarışmasında dereceye giren öğrencilerimize ödülleri Cihanbeyli İlçe Kaymakamı Sayın Ahmet GENCER ve Cihanbeyli İlçe Garnizon Komutanı J. Bnb. Osman SAYGILI tarafından verildi.

Mrt

3. Konya Geleneksel Çocuk Oyunları, Kaleli Yakan Top turnuvalarinda 5.ve 6. sınıf Kız/Erkek kategorilerinde Cihanbeyli ilçesinin namağlup şampiyonu olduk.

Mrt

Güven Belgin Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen ortaokul 6,7 ve 8. sınıf öğrencileri arası  "18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü" konulu şiir yarışmasında öğrencimiz Rüveyla Işıl İlhan 3. olmuştur.

Mrt

Konya 3. Geleneksel Çocuk Oyunları kapsamında oynananKaleli Yakan Top Turnuvasında okulumuzun hem erkek hem de kız takımları ayrı ayrı şampiyon olmuşlardır. Öğrencilerimizi ve Beden Eğitimi Öğretmenimiz Yasemin Kadana´yı tebrik ederiz.

Nis

Okulumuza yeni ve modern bir logo hazırlandı.

Mrt

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa gerçekleştirilen "Haydi Bil Bakalım" Bilgi Yarışmasında dereceye giren öğrencilerime ödülleri takdim edildi.