T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KONYA / CİHANBEYLİ - Cihanbeyli İmam Hatip Ortaokulu

Haberler

Kas

Okulumuzda Kızılay Haftası nedeniyle program düzenlemiştir. Programda şiirler, yazılar ve orkestra yer almıştır. Ayrıca Kızılay Haftası nedeniyle Kızılay İle düzenlenen Kan Bağışı Kampanyası tamamlanmıştır. Emeği geçen ve kan veren bütün velilerimize, öğretmenlerimize ve Cihanbeyli halkına teşekkür ederiz. 

Kas

Kızılay Haftası kapsamında düzenlen Kan Bağışı Kampanyası için duvarlar ve panolar süslenmiştir. Emeği geçen öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz. 

Kas

Davetiyelerimizi Dağıtmaya devam ediyoruz. Bugün de bizi misafir eden Borsa İstanbul Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mahir Azman´a, Vedat Kora Ortaokulu Müdürü Şadan Torun´a, Cihanbeyli Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Eşref Özdemir´e, Seniha-Ali Fuat Belgin Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Murat Alkan´a, Merkez Atatürk Ortaokulu Müdürü Kemal Gökmen´e, Güven Belgin Anadolu Lisesi´ne, Atatürk Anaokulu Müdürü Ayşegül Güler´e Cihanbeyli İlçe Emniyet Müdürlüğü´ne, Karşıyaka İlokulu´na, Rehberlik ve Araştırma Merkezi´ne ilgileri için teşekkür ederiz. 

Kas

Kızılay haftası kapsamında yürüttüğümüz "Bir Damla Umut" filminin çekimlerini tamamladık. Destek veren ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Kas

Kızılay haftası ile ilgili çalışmalarımız kapsamında Cihanbeyli Kaymakamı Sn. Mustafa Kutlu´ya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Şemseddin Aykut´a, Cihanbeyli İlçe Jandarma Komutanı Sn. Yzb. Yasin Keskin´e, Adnan Menderes İlkokulu Müdürü Sn. Kenan Kara´ya, Faik Türkmen Ortaokulu Müdürü Sn. Derviş Aydeniz´e, Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi Müdürü Sn. Levent Üçlere davetiyelerimizi ulaştırdık. Misafirperverlikleri ve ilgileri için kendilerine teşekkür ederiz. 

Kas

Okul Sağlığı; öğrencilerin ve okul çalışanlarının sağlığının değerlendirilebilmesi, geliştirilmesi, sağlıklı okul yaşamının sağlanması ve sürdürülmesi, öğrenci ve topluma sağlık eğitiminin verilebilmesi için yapılan çalışmaların tümü olarak tanımlanmaktadır. Bakanlığımızca yürütülen okul sağlığı çalışmalarının takip edilmesi, internet ortamında gerekli duyuruların yapılması ve daha geniş kitlelere ulaşılması amacıyla https://okulsagligi.meb.gov.tr web sitesi oluşturulmuştur.

Kas

Hafta sonu gönüllü olarak okulumuza gelerek çalışmalara devam eden öğrencilerimize ve sorumlu Fen ve Teknoloji öğretmenimiz Fatmanur Balcı´ya teşekkür ederiz. 

Kas

Atatürk´ü vefatının 80. yılında saygı ve minnetle anıyoruz. 

Kas

Öğrencilerimiz Kızılay Haftası nedeni ile organize edilen kan bağışı etkinliğinin geniş kitlelere ulaşması için sorumlu Fen ve Teknoloji öğretmenimiz Fatmanur Balcı ile Cihanbeyli sokaklarında dolaşıp halkı bilgilendirmiştir. Kendilerine çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz. 

Kas

Kızılay ile işbrliği çerçevesinde gerçekleştirilecek olan kan bağışı kampanyasının davetiyesi hazırlanmıştır. Yapılan diğer çalışmalar da internet sitemizden paylaşılacaktır. Tüm Cihanbeyli halkı davetlidir.

Ekm

Okulumuzda öğrenci temsilcisi seçilmesi için seçimler düzenlendi. Seçimler demokrasi şöleni havasında geçti. Bu süreçte demokrasi bilinci, arkadaşlık ve aidiyet gibi duyguları pekişti. Tüm öğrencilerimize teşekkür ediyoruz. Emeği geçenleri de tebrik ederiz. 

Ekm

Başta öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz olmak üzere herkesin Cumhuriyet Bayramı´nı kutlarız.

Eyl

Her yıl eğitim-öğretime başladığımız ilk hafta kutladığımız ilköğretim haftası etkinliğimizi gerçekleştirdik. Öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize başarılarla dolu bir eğitim öğretim yılı diliyoruz. Kutlama programında emeği geçen öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Eyl

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize hayırlı olsun. Başarılarla dolu bir yıl  temenni ediyoruz.

Nis

Okulumuzda öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve velilerimizin katılımıyla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı´nı çoşku ve neşe ile kutladık. Emeği geçen ve katılan tüm öğrencilerimize öğretmenlerimize, velilerimize teşekkür ederiz. Bütün çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.