T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KONYA / CİHANBEYLİ - Cihanbeyli İmam Hatip Ortaokulu

Haberler

Nis

Cihanbeyli Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Yakan Top turnuvasında okul takımımız ilçe ikincisi olmuştur. Öğrencilerimizi ve öğretmenlerimiz tebrik ederiz.

Nis

Öğrencilerimiz, Konya Büyükşehir Belediyesi ve Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Konya gezisine katıldılar. Gezide öğrencilerimiz, yaşadıkları şehrin tarihi ve kültürel mekanlarını tanıma ve görme fırsatı buldular. Öğretmenlerimiz Cemile Aslan'a, Büşra Sarı'ya, Tahir Taşpınar'a, geziye katılan öğrencilerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Nis

Öğrencilerimizin, velilerimizin, öğretmenlerimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayram'ı mübarek olsun. 

Nis

Rahmet ve bereket kapılarının açıldığı, duaların kabul olduğu, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecemiz mübarek olsun.

Mrt

Okulumuzda, öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin katılımıyla geleneksel iftar etkinliği gerçekleştirdik. Programın hazırlanmasında emeği geçenlere ve peograma katılan herkese teşekkür ederiz. 

Mrt

Okulumuzda Kütüphane Haftası ile ilgili program düzenlenmiştir. Emeği geçen öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz. 

Mrt

Okulumuzda, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü, öğretmenlerimizin rehberliğinde öğrencilerimiz tarafından gerçekleştirilen program ile kutlanmıştır. Emeği geçen öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz. 

Mrt

Okulumuzda, 12 Mart İstiklal Marşı’mızın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü programı düzenlenmiştir. Emeği geçen öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz. 

Şbt

Berat Kandili'niz mübarek, dualarınız kabul olsun.

Şbt

Miraç kandili sebebiyle okulumuzda miraç kandilinin önemi anlatılarak öğrenci ve öğretmenler ikramlar dağıtıldı. Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz. 

Ock

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan Dönem Sonu Faaliyet Haftası programı kapsamında ilçemizde bulunan liselere gezi düzenlenmiştir. Bu etkinliklerde emeği geçen öğrencilerimize, öğretmenlerimize, ilçemizde bulunan liselerin değerli öğrencilerine, öğretmenlerine ve idarecilerine teşekkür ederiz.

Ock

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan Dönem Sonu Faaliyet Haftası programı kapsamında öğrencilerimizle birlikte çeşitli etkinlikler gerçekleştirdik. Bu etkinliklerde emeği geçen öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz. 

Ock

Öğrencilerimizin, velilerimizin, öğretmenlerimizin ve İslam aleminin Regaip Kandili'ni kutlar, hayırlara vesile olmasını dileriz. Kandilimiz mübarek olsun.

Ock

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından gönderilen şivlilik paketleri okulumuzda bulunan anasınıfı öğrencilerimize dağıtılmıştır. İlimizin geleneklerini yaşatan, mübarek üç ayların başlangıcında çocukların sevindirilmesine vesile olan Konya Büyükşehir Belediyesi'ne, Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne, Cihanbeyli Milli Eğitim Müdürlüğü'ne, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Uğur İbrahim Altay'a, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Yiğit'e, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Sarıtaş'a teşekkür ederiz.

Ock

Dilimizim Zenginlikleri projesi Dede Korkut Hikayeleri etkinlikleri kapsamında Dede Korkut Hikayeleri kitapları öğrencilerimize dağıtıldı. Öğrencilerimiz kitaplarını okul kütüphanemizde okumaya başladılar. Türkçe öğretmenimiz Aslı Duyar'a ve öğrencilerimize bu güzel etkinlik için teşekkür ederiz.