T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KONYA / CİHANBEYLİ - Cihanbeyli İmam Hatip Ortaokulu

Haberler

Kas

Okulumuzda Mevlid-i Nebi haftası etkinlikleri kapsamında program düzenlendi. Öğrenci ve öğretmenlerimizin katılımıyla gerçekleşen programda birer hadis ile beraber gül lokumu dağıtıldı. Emeği geçen öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz. 

Kas

Atatürk'ü saygı ve minnetle anıyoruz. 

Kas

Tüm öğrencilerimiz, velilerimiz ve öğretmenlerimiz ile birlikte İslam aleminin Mevlit Kandili mübarek olsun. Hayırlı kandiller.

Kas

Okulumuzda düzenlenecek olan Kuran-ı Kerim'i güzel okuma yarışmasına katılımlar tüm hızıyla devam etmektedir. 27 Kasım'da yapilacak yarışmaya katılmak isteyenlerin geç kalmadan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerine başvurmaları gerekmektedir.

Kas

8. Sınıf öğrencilerimizden Muhammet Ali Ceyhan hakkın rahmetine kavuşmuştur. Okulumuzun ve ailesinin başı sağolsun. Mekânı cennet olsun. 

Ekm

Cihanbeyli İmam Hatip Ortaokulu olarak öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz ile birlikte meydanda düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına katıldık. Kutlamalar da emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz. Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun. 

Ekm

Şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz. Tüm öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizle birlikte Türkiye'nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun. 

Ekm

İmam hatipli olma bilinci kazandırma ve imam hatip okullarının kuruluşu anısına okulumuzda pano çalışması yapılmıştır. Ayrıca imam hatiplerin kuruluşunda büyük emekleri olan Celalettin Ökten ve Hacıveyiszade Mustafa Efendi hakkında öğrencilerimize bilgiler verildi. 

Ekm

13 Ekim'den itibaren başlayan imam hatipler haftası kutlu olsun. 

Eyl

Okulumuzda Cuma namazları kılınmaya devam etmektedir. 

Eyl

Okulumuzu daha güvenli hale getirmek için kapı kolları değiştirilmiş ve pencerelere kilit mekanizmaları takılmıştır. 

Eyl

Aşure Etkinliğinde emeği geçen ve etkinliğimize katılan  herkese teşekkür ederiz. Aşure Etkinliğimizden Kareler...

Eyl

2019 -2020 Eğitim-Öğretim yılı görevine başlayan müdürümüz Mahir AZMAN'ın öğretmenlerimiz, velilerimiz ve öğrencilerimize hitaben yaptığı açılış konuşmasıyla başladı. 

 

Birleştirici ve adilane yönetim anlayışının, hoşgörü ikliminin okul yönetiminde vazgeçilmez prensipleri olacağına dikkat çeken Okul Müdürümüz, öğretmenlerimizin ve velilerimizin tebrik ve teşekkürlerinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

 

Müdürümüz biz İmam Hatipli olduğumuzun bilincindeyiz. Biz: "Kalp kırmak ,Kabe yıkmak gibidir" diyen, "Bir gün adaletle muamelede bulunmak atmış yıllık ibadetten üstündür" diyen Peygamberimizin (s.a.v) ümmeti oldugumuzun da bilincindeyiz ifadelerini kullanarak okulumuzdaki eğitimin önemini vurgulamıştır. Konuşmaları sağlık, saygı, sevgi ve başarı temennileriyle son buldu.

Eyl

Tüm öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin, velilerimizin ve İslam aleminin Cuma'sı mübarek olsun. Hayırlı Cuma'lar. 

Eyl

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı okulumuzda yapılan törenle başladı. Yeni gelen öğretmenlerimizle birlikte tüm öğrenci ve öğretmenlerimize başarılı bir yıl geçirmeyi dileriz.