T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KONYA / CİHANBEYLİ - Cihanbeyli İmam Hatip Ortaokulu

Haberler

Ock

Yarı yıl tatiline başlayan tüm öğrencilerimize ve eğitim camiasına hayırlı tatiller dileriz. 

Ock

İnsan Mektebi Okuma Davamız projesi kapsamında öğrencilerimiz, velilerimiz ve öğretmenlerimiz aileleriyle birlikte okuyarak kaliteli zaman geçirmektedirler.

Ock

Ock

Okulumuzda bulunan merdiven boşluğunun öğrencilerimiz için risk oluşturduğu düşünülerek merdiven boşlukları file ile kapatılmıştır. Emeği geçenlere teşekkür ederiz.

Ock

İş güvenliği kapsamında öğrencilerimizin güvenli ortamlarda eğitim görebilmeleri adına kapı kollarımız yaptırılmıştır.

Ock

Öğrencilerimizin okula güvenli bir şekilde giriş ve çıkış yapabilmeleri için servis kapısı yapılmıştır. Bu kapı sayesinde taşımalı öğrencilerimiz okulumuzun önündeki cadde yerine okulumuzun arkasında bulunan sokaktan servislerine binebileceklerdir. Emeği geçenlere teşekkür ederiz. 

Ock

Okulumuzun halk oyunları ekibi çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Halk oyunları ekibimize başarılar dileriz. 

Ara

Öğrencilerimizin daha iyi ortamlarda eğitim görebilmeleri için uğraşan öğretmenlerimiz ve okul idaremiz sınıf düzenleme çalışmalarına devam etmektedirler. 


Bu kapsamda Okul Müdürümüz Sn. Mahir Azman, zamanla eskimiş olan sınıf askılarını kontrol ederek kullanılmaz hale gelenleri değiştirmiştir. Okul müdürümüze ve çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür ederiz.

Ara

Cihanbeyli İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Trafik Dedektifleri Projesi kapsamında öğrencilerimizi trafik eğitimi verildi. Cihanbeyli İlçe Emniyet Müdürlüğüne ve eğitim beren polislerimize teşekkür ederiz.  

Ara

Öğrencilerimize, velilerine iletmeleri için Meb'in Aralık Bülteni dağıtıldı. 

Ara

Cihanbeyli İlçe genelinde yürütülen Haydi Yaz Bakalım Projesi'ne Cihanbeyli İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri de yoğun katılım göstermiştir. 

Ara

Okulumuz öğretmenlerinin kitap bağışlaması ile oluşturulan Öğretmen Kütüphenesi, öğretmenler odamızda yerini almıştır. Emeği geçenlere teşekkür ederiz. 

Ara

Okulumuz 6D öğrencileri Kitap Kardeşliği E-Twinning projesi kapsamında okudukları kitapları  mektup yoluyla farklı okullardaki öğrencilere anlatıyorlar ve tavsiyelerde bulunuyorlar. İlk olarak Muş Varto Hürriyet Ortaokulu ile karşılıklı olarak mektuplar gönderildi,sınıflarda mektuplar okundu. Etkinlikte emeği geçen Türkçe Öğretmenimiz İsa İkbal Eseroğlu'na ve 6D sınıfı öğrencilerimize teşekkür ederiz. 

Ara

Öğrencilerimizi daha güvenli ve güzel ortamlarda vakit geçirebilmeleri için bahçemizi düzenleme çalışmalarımız devam ediyor.

Kas

Cihanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen "İyilik Yap Denize At" projesinin ilk adımını  okulumuzda uygulamaya başlamış bulunmaktayız.